Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz, Yeminli Mali Müşavirlik ve Şirket Hesaplarının Vergisel Amaçlı Denetimi alanında 1998 yılı başından itibaren 21 yılını doldurmuş, alanında oldukça deneyimli bir şirkettir. 

Şirketimiz, deneyimli, yetenekli ve Akademisyen Ağırlıklı denetim kadrosuyla uzun sayılacak bir dönemde kendi alanındaki birçok konuda başarılı hizmetler vermiş nitelikli bir şirkettir.
Şirket yönetimimiz müşterilerine konusuyla ilgili hizmetlerini sunarken müşteri memnuniyeti başta olmak üzere;
- Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri azami fayda prensiplerine uygun olacak şekilde sunar.

- Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan ve program çerçevesinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede uyum sağlama esnekliği gösterir.

- Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan şirketimiz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve devam eden sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için sürekli danışmanlık hizmeti verir, yol gösterir.  

- Hizmet süreciyle ilgili herhangi bir sorunun ortaya çıkması halinde, sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan anlaşma ve uyum çerçevesinde ve hızlı bir şekilde yerine getirmeye çalışır.

- İletişim konularında oldukça duyarlı olan  şirketimiz,  mali mevzuatta ortaya çıkan değişme ve gelişmeleri ile müşterilerinin faaliyet konularıyla ilgili güncel gelişmeleri anında müşterilerine ulaştırmak suretiyle gerekli önlemleri alabilmelerini ve aksatmadan faaliyetlerini sürdürebilmelerini sağlar.

- Vergi Mevzuatı, Finans, İşletmecilik vb. gibi konularda müşterilerinin sorularını yanıtlamaya yönelik her türlü danışmanlık hizmetini verir.